Znajdź czas na
poznanie siebie i Boga

Przez niesamowite 7 dni czeka Cię tu mnóstwo dobrej zabawy na świeżym powietrzu , dobrych emocji, wartościowych treści oraz przede wszystkim żywej relacji z Bogiem i ludźmi, którzy są w Nim zakochani.

Do obozu zostało:
-1050dni -13godz. -50min. -51sek.

Tak było w 2018

Zobacz Video

Program

Obóz rozpocznie się 07.07.2019
o godzinie 15:00

Pobierz Plan Dnia PDF - Plan 2019

W tym roku

W tym roku zapraszamy na Good Family 2019 – obóz rekolekcyjny dedykowany dla rodzin. Ma to być niezapomniany czas właśnie dla rodziny i z rodziną, a także z Najwyższym. Będzie trwał 7 dni od 07.07 do 14.07.2019. Temat jakim chcemy się zająć to wychowanie dzieci „JAK BYĆ DOBRYMI RODZICAMI – PAMIĘTAMY JEDNAK O TYM, ŻE ZACZYNAMY I KOŃCZYMY WE DWOJE”. Więcej szczegółów w Planie Dnia do pobrania (po lewej).

Czeka na Was tam dużo atrakcji, dużo dobrego słowa – Bożego i ludzkiego i niesamowicie wspaniała miejscówka z niebiańskim jedzonym. Będzie także mnóstwo dobrej muzyki i zabawy,  wspólnego bycia razem ze sobą i z Bogiem, który będzie przemieniał nasze życie.

W tym miejscu nowe wyzwania mają motywować do osiągania rzeczy niemożliwych, do rozpoczęcia lub odnowy relacji z Bogiem, życia w Kościele, modlitwy i czytania Słowa Bożego, ewangelizacji a także świętego życia i marzeń o Niebie.

W programie

  • Warsztaty
  • Inspirujące słowo
  • Gry i zabawy terenowe
  • Ciekawe koncerty
  • Dużo dobrej zabawy i rozrywki
  • Dużo czasu na wspólne bycie razem

Organizator

Organizatorem obozu rekolekcyjnego jest Fundacja 4GOOD z Pruszcza Gdańskiego.   Odpowiedzialnym od strony duszpasterskiej Ks. Stanisław Fyda z par. Bł. Kozala w Pruszczu Gdańskim.

Miejsce

Dworek Oleńka
Tuchom 93 k. Gdyni, 80-209 Chwaszczyno

Na terenie ośrodka znajduje się zamknięty parking oraz niestrzeżona plaża (kąpiel na własną odpowiedzialność).

FAQ – czyli najczęściej
zadawane pytania

Dla kogo jest GOOD FAMILY?

To obóz rekolekcyjny dla rodzin.

Czy muszę wcześniej się zgłosić, czy wystarczy jeśli po prostu przyjadę?

Rejestracja jest konieczna  Musimy mieć informacje o Waszym stanie zdrowia oraz Wasze dane. Po rejestracji otrzymacie od nas potwierdzenie przyjęcia. Jeśli nie dotrze takie potwierdzenie sprawdźcie proszę katalog spam lub skontaktujcie się mailowo lub telefonicznie.

Kiedy mam przyjechać?

W niedzielę 7 lipca. Punkt rejestracyjny będzie otwarty od 15:00. Zaczynamy kolacją o 18:30. Kończymy w niedzielę 17 lipca obiadem – nie możecie wracać głodni. Do godziny 12 jednak trzeba opuścić pokoje.

Co mam zabrać ze sobą?

Zabierzcie ze sobą strój kąpielowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty na zmianę, ubrania i ciuchy, których nie będzie Wam szkoda podczas “brudnych” zabaw, Biblię i notatnik. I oczywiście nieograniczoną ilość dobrego humoru.

Czego mogę spodziewać ?

Good Family w tym roku będzie odbywać się pod tematem “Jak być dobrymi rodzicami” czyli skupimy się nad naszymi pociechami. Ogromną ilość czasu dobrze się bawiąc będziecie mogli w sposób zorganizowany jak i indywidualnie spędzać ze swoją rodziną i  z innymi zawiązując nowe wartościowe znajomości.

Opłaty i formalności

Twoja rezerwacja będzie aktywna w ciągu 7 dni od daty rejestracji. W tym czasie prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 300 zł. Brak wpłaty zadatku w terminie spowoduje anulowanie Twojej rezerwacji. Pozostałą kwotę możesz wpłacić na konto lub w gotówce do końca czerwca lub bezpośrednio podczas rejestracji na miejscu.

Numer konta do wpłat

Obóz Good Family
22 1140 2004 0000 3502 7750 2172

Tytuł przelewu:

“Nazwisko uczestnika + Good Family”

Dorośli

750 zł

18+

Młodzież

750 zł

Wiek 11-17 lat

Dzieci

375 zł

Wiek 4-10 lat

Maluchy

50 zł

Dziecko do 3 roku życia